POWER IS POWER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

× THE STORY ×

Петдесет години.
Две поколения и точно петдесет години бяха минали от Ледената война. Война, която бе убила милиони. Война, която затри цели фамилии. Уестерос се беше разцепили на шест кралства, като бяха останали единствено шест от големите домове - Таргариен, Ланистър, Старк, Тъли, Грейджой и Мартел. Тирел, Баратион, Арин, както и по-малките фамилии, бяха заличени от лицето на земята. Или поне всички бяха убедени в това. Дори след толкова време, повечето кралства все още не бяха успели да възстановят загубите от войната. Бяха загубили твърде много хора, трябваше да върнат твърде много дългове, а напрежението между тях растеше с всеки изминал ден.

* * *
× WELCOME ×
Вход

Забравих си паролата!

× LATEST ×
Latest topics
» Pure Evil
The blood they left me to die in, I drank it. EmptyСря Юни 26, 2019 10:51 pm by ansya stark;

» Запазване на лик.
The blood they left me to die in, I drank it. EmptyПон Юни 24, 2019 8:59 pm by ansya stark;

» Отсъствия
The blood they left me to die in, I drank it. EmptyНед Юни 23, 2019 11:13 pm by Narcissa.

» Jaehaerys Targaryen|councillor of king Rhaegar|fc: aaron tveit|TAKEN
The blood they left me to die in, I drank it. EmptyПет Юни 07, 2019 11:34 pm by rhaegar.

» ❄❄❄ ❅ ❄❄❄
The blood they left me to die in, I drank it. EmptyЧет Юни 06, 2019 8:07 pm by Ivyra Stark

» Ivyra Stark | Princess of Winterfell | fc: Kaya Scodelario | TAKEN.
The blood they left me to die in, I drank it. EmptyЧет Юни 06, 2019 10:00 am by lady sun;

» ♦ insane is not always a bad word ♦
The blood they left me to die in, I drank it. EmptyСря Юни 05, 2019 11:07 pm by kaya

» -||in the end it doesn't even matter||-
The blood they left me to die in, I drank it. EmptyСря Юни 05, 2019 8:08 pm by Rose.

» A seven nation army couldn't hold me back.
The blood they left me to die in, I drank it. EmptyСря Юни 05, 2019 7:13 pm by doreana morras.

» "You hate me, huh? That sounds like the beginning of a love story, not the end of one."
The blood they left me to die in, I drank it. EmptyНед Май 26, 2019 1:51 pm by relaenya dotaris;

» and please do not hurt me, love, i am a fragile one.
The blood they left me to die in, I drank it. EmptyНед Май 26, 2019 10:41 am by lady sun;

» Pick your poison.
The blood they left me to die in, I drank it. EmptyВто Май 21, 2019 8:56 pm by Elia Sand.

× WHO'S ONLINE? ×
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 47, на Вто Дек 04, 2018 9:29 pm

The blood they left me to die in, I drank it.

2 posters

Go down

The blood they left me to die in, I drank it. Empty The blood they left me to die in, I drank it.

Писане by erian blackfyre. Сря Юли 25, 2018 1:32 am




erian blackfyre kael xidius | 27 | house blackfyre | fc: will tudor


BLACK OR RED, A DRAGON IS A DRAGON.

Мъжете Блекфайър имаха една съдба, една слабост и не можеха да отклонят поглед от нея. Бяха неспособни да запушат ушите на сърцето си за сладката й песен, да затворят гърлата си, за да не погълнат отровата й. Сякаш бе втъкана в самите дебри на същността им. Слабост, която накрая винаги се превръщаше в тяхната смърт.
Бунтуваха се и умираха. Защото се нуждаеха от справедливост и желаеха повече. Колелото се въртеше и въртеше, историята се повтаряше, бе се повтаряла в продължение на пет поколения, сякаш вече определена и отдавна предначертана, докато накрая, посичайки Мелис, Баристан Селми не бе сложил край. Студен, жесток и окончателен, защото тази слабост се бе разтворила в кръвта им и те не бяха могли да я изкоренят от празните си гърди навреме. Но макар че години наред бяха губили главите и телата си от мечовете и огъня на Таргариен, Блекфайър бяха изгубили животите си много преди това. В своя.
И, понеже опасността бе преминала, повечето забравиха. Но Ериан не го направи. Бе инстинкт, дълбоко вкоренен в човешката природа – паметта автоматично заличаваше това, което караше сърцето да се обръща в кухината си. Заместваше старите спомени с нови, по-хубави; давеше миналото в блясъка на настоящето или потенциала на бъдещето, изтриваше истината, за да я замести с лъжата. Защото в същността е закодирано да забравяш, когато не можеш да се справиш с тежестта на това да помниш. Из нишките й е вплетен поривът да избягаш. Прост механизъм, имащ за цел да съхрани душата, когато тя е на път да се изгуби в чернотата на съзнанието. Ериан знаеше, че е трудно да пребориш подтика към първичното. И не ги мразеше за слабостта им, но никога не я позволи на себе си.
Бе бил едва на пет и единственият останал жив мъжки наследник на Блекфайър, когато за първи път се бяха опитали да го убият. Така и не разбра дали бяха били пратеници на Таргариен или на някой от васалските им домове, но и нямаше особено значение, защото той отдавна бе поставил всичките под общия знаменател на омразата си. Все още виждаше кръвта, когато затвореше очи – кръвта бе била навсякъде, но най-ярък бе споменът за тази, която не бе била негова. Тази, която бе целунала нощта и изпила целия й мрак, за да го замести с толкова много червено – кръвта, която си бе присвоила живота на останалото му семейство, на майка му и на сестрите му, на които се бе налагало да съществуват в сенките, в тишината, за да го претопи в смъртта, напластила се сега в същността му. Бе се отпечатала и от вътрешната страна на клепачите му и, колкото и да затваряше очи, кошмарът не изчезваше. Не ставаше на прах. Вместо това бе започнал да съществува в главата му, придружен от някаква ужасна, умопомрачаваща повторяемост, която крадеше всички други мисли, за да остави място само за тази.
И годините, прекарани като наемник в Есос след това, не бяха били по-малко жестоки с него. Там се бе научил да удушава мъже с голи ръце и да прерязва гърлата им, без да плаче; да бъде студен, без да усеща болката в сърцето си. Бе носил смъртта и кръвта върху себе си като царствена плащеница; корона от костите на враговете си, за да потисне порива да тръгне към тези, които наистина усещаше най-много като такива, и да вземе тяхната. Защото в края на краищата Ериан бе Блекфайър и не можеше да обърне гръб на слабостта си. Но бе и Таргариен, като всички от рода си, които се криеха иззад различна фамилия, но носеха тяхната кръв във вените си, кръвта на Стара Валирия, и душата на дракон между същността и сърцето си.
Не забрави. Не заключи спомените си иззад вратата на миналото. Бе ги оставил да заживеят в главата му и сега, дълго след като бяха били реалност, все още блуждаеха из коридорите на ума му като призраци, вдъхвайки живот на още такива по пътя си; докато накрая лицата и гласовете измежду стените на черепа му не бяха станали хиляди. С времето се научи, че бе много по-лесно да помни. Спомените биваха еквивалент на омраза, а без нея той щеше да бъде така празен. Затова си повтаряше имената им, едно по едно, в тъмнината. И броеше минутите до момента, в който щеше да ги накара да превърнат неговото в молитва.
На всички мъже Блекфайър им бе писано да умрат.
И Ериан Блекфайър вече бе мъртъв. Но Каел Ксидиъс сега започваше.





п. с. разбрал съм се за рода с администратор.
erian blackfyre.
erian blackfyre.
Other
Other

Брой мнения : 78
Join date : 24.07.2018

Върнете се в началото Go down

The blood they left me to die in, I drank it. Empty Re: The blood they left me to die in, I drank it.

Писане by ansya stark; Сря Юли 25, 2018 1:42 am

Добре дошъл. <3
ansya stark;
ansya stark;
Stark
Stark

Брой мнения : 5065
Join date : 23.03.2018

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите