POWER IS POWER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

× THE STORY ×

Петдесет години.
Две поколения и точно петдесет години бяха минали от Ледената война. Война, която бе убила милиони. Война, която затри цели фамилии. Уестерос се беше разцепили на шест кралства, като бяха останали единствено шест от големите домове - Таргариен, Ланистър, Старк, Тъли, Грейджой и Мартел. Тирел, Баратион, Арин, както и по-малките фамилии, бяха заличени от лицето на земята. Или поне всички бяха убедени в това. Дори след толкова време, повечето кралства все още не бяха успели да възстановят загубите от войната. Бяха загубили твърде много хора, трябваше да върнат твърде много дългове, а напрежението между тях растеше с всеки изминал ден.

* * *
× WELCOME ×
Вход

Забравих си паролата!

× LATEST ×
Latest topics
» Pure Evil
like a phoenix EmptyСря Юни 26, 2019 10:51 pm by ansya stark;

» Запазване на лик.
like a phoenix EmptyПон Юни 24, 2019 8:59 pm by ansya stark;

» Отсъствия
like a phoenix EmptyНед Юни 23, 2019 11:13 pm by Narcissa.

» Jaehaerys Targaryen|councillor of king Rhaegar|fc: aaron tveit|TAKEN
like a phoenix EmptyПет Юни 07, 2019 11:34 pm by rhaegar.

» ❄❄❄ ❅ ❄❄❄
like a phoenix EmptyЧет Юни 06, 2019 8:07 pm by Ivyra Stark

» Ivyra Stark | Princess of Winterfell | fc: Kaya Scodelario | TAKEN.
like a phoenix EmptyЧет Юни 06, 2019 10:00 am by lady sun;

» ♦ insane is not always a bad word ♦
like a phoenix EmptyСря Юни 05, 2019 11:07 pm by kaya

» -||in the end it doesn't even matter||-
like a phoenix EmptyСря Юни 05, 2019 8:08 pm by Rose.

» A seven nation army couldn't hold me back.
like a phoenix EmptyСря Юни 05, 2019 7:13 pm by doreana morras.

» "You hate me, huh? That sounds like the beginning of a love story, not the end of one."
like a phoenix EmptyНед Май 26, 2019 1:51 pm by relaenya dotaris;

» and please do not hurt me, love, i am a fragile one.
like a phoenix EmptyНед Май 26, 2019 10:41 am by lady sun;

» Pick your poison.
like a phoenix EmptyВто Май 21, 2019 8:56 pm by Elia Sand.

× WHO'S ONLINE? ×
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 47, на Вто Дек 04, 2018 9:29 pm

like a phoenix

2 posters

Go down

like a phoenix Empty like a phoenix

Писане by .Ignis. Пет Дек 14, 2018 9:20 pm

like a phoenix WcVyETL__400x400
Ignis // 25/no information about real age // shadowbinder // fc:HolidayGrainger
lives in Esos

- Майка ми беше красива жена. - погали нежно голата кожа на мъжа до себе си, а той простена доволно. На лицето му се появи доволна усмивка, а ръката му сграбчи китката ѝ. Дръпна я по-близо и целуна дланта ѝ съвсем нежно.
- Никога не съм била сигурна, че имам баща. - продължи с топла усмивка на лицето си момичето, а погледа на мъжа се вдигна изненадано нагоре.
- Не знаеш кой е? - сякаш се опита да коригира отговора ѝ, но русата жена поклати глава спокойно.
- Там откъдето идвам не е нужно да имаш баща, за да се родиш. Нито ти е нужна жена, която да те износи и роди, за да я наричаш майка. - пръстите ѝ се вплетоха в къдриците му, а топлите ѝ очи заключиха погледа му. Недоумението му беше разбираемо и определено не бе неочаквано.
- Откъде си? - пусна бързо ръката ѝ, но не посмя да се отдалечи от топлотата на голото ѝ тяло.
- Мисля, че логиката била да зададете тези въпроси преди да си легнете с някого. - усмихна се развеселено, но спокойствието струящо от нея бързо се върна, а след това отговори на въпроса му нежно - Асшай от Сенките. Сигурно сте чували за това място.
- Мрачно, разхождат се демони, а жените практикуват вещерство. - можеше да прочете погнусата в очите му.
- Грешите. - отново отвърна спокойно, а мъжът отново бе объркан. - Мъжете също практикуват вещерство, а онова, което определяте като демони бих нарекла обикновени сенки. Всъщност, ако трябва да опиша мястото с една дума бих ползвала Свобода. Знаете ли, там всеки може да е такъв какъвто иска да е и никой не би...
- Глупости! - прекъсна я грубо ставайки от леглото. - Момиче, не знам какво ти е влязло в главата, но вещерства не съществуват.
- Самият вие казахте, че изпълват Асшай, а съм сигурна, че не подлагате под съмнения всички карти по света, на които това място е определено като истинска земя. - каза спокойно изправяйки се на свой ред. Придърпа ефирната си рокля, а плата погали кожата ѝ обличайки голотата ѝ.
- Слушай ме внимателно, платих за теб...
- Платихте компенсация за времето, в което ме ангажирахте, а сексът, който правехме бе по мое желание, милорд. Боя се, че ако имате подобно отношение към дамите ще си навлечете белята.
- Платих, за да спя с теб. Не мога да повярвам колко си глупава. И точно за това са момичета като теб. - измся се грубо след което се завъртя на пръсти и побърза да се облече.
- Милорд... - каза меко момичето приближавайки се към нервния мъж.
- Какво?! - извърна се рязко с ярост в очите.
- Цените ли честността? - топлия ѝ поглед търсеше неговия почти сякаш предстоеше да го хипнотизира. Мъжът въздъхн недоволно, а след това кимна в знак на потвърждение.
- Жена ви не е проблема. Вие сте. - каза кратко и ясно.
- Какво?
- Жена ви ме срещна по-рано днес. Беше в ужасно състояние. Разстроена, че не може да ви роди син. Не в нея е проблема, милорд. Вие просто не можете да имате поколение. Ако бяхте по-прозорлив щяхте да го разберете и сам, а ако бяхте по-мил щях да ви помогна. Желая ви лек ден. - погледа му бе втренчен в нейния с недоумение. Тя се наведе леко целувайки го по бузата, а след това излезе.
- Не му давайте да ме последва. - кимна към един от бодигардите, които я охраняваха.
.Ignis.
.Ignis.
Common
Common

Брой мнения : 54
Join date : 14.12.2018

Върнете се в началото Go down

like a phoenix Empty Re: like a phoenix

Писане by ansya stark; Пет Дек 14, 2018 10:18 pm

Добре дошла!
ansya stark;
ansya stark;
Stark
Stark

Брой мнения : 5065
Join date : 23.03.2018

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите